آتــیـــــــــه سبــــــــــز
وبلاگ مسافر سید مصطفی جعفری(کنگره60 ،درمان اعتیاد ) 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
لینک های مفید
چت باکس


اردوی بلده؛ گفت‌وگو با مسافر وحید از نمایندگی الهیه مشهد


وقتی شرایط سخت می‌شود که چیزی که دریافت می‌کنیم کمتر از چیزی باشد که پرداخت می‌کنیم...

لطفاً به‌رسم کنگره خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان وحید هستم یک مسافر؛ مدت تخریب 12 سال، آنتی ایکس مصرفی: تریاک، شیره، متادون، الکل، روش درمان: دی اس تی، داروی درمان: اپیوم خوراکی، به راهنمایی آقای بابک لطفی، رشته ورزشی: پینگ‌پونگ، الآن هم به لطف خدا ۶ سال و ۶ ماه که آزاد و رها هستم.

در اردو بلده امسال شما چه مسئولیتی دارید.

من متأسفانه امسال به خاطر فوت پدرم نتوانستم از اول اردو حضورداشته باشم و تا رسیدم خدمت‌ها تقسیم‌شده بود ولی الآن هم مشغول خدمت در لژیون محیط‌زیست هستم.

در مورد کلاهی که بر سردارید کمی توضیح دهید.

طبق قوانین اردو کنگره 60 شخصی که چندین سال در اردو حضورداشته باشد و خدمت‌هایی که به آن می‌دهند را به‌درستی انجام می‌دهد بعد از سه سال  اجازه دارد در انتخابات کمک اردویانی شرکت کند که رنگ کلاه کمک اردویان زرد است و بعد از سه سال می‌تواند در انتخابات اردوبانی شرکت کند که رنگ کلاه آن قرمز است.

شما چند سال است که در اردو شرکت می‌کنید.

به مدت ۶ سال است که مرتب به اردو می‌آیم.

دلیل اینکه ۶ سال است در اردو شرکت کردید چیست.

در این هفته کاملاً آموزش‌هایی که در کنگره دیده‌ایم را به‌صورت عملی انجام می‌دهیم.

به گفته آقای امین: فردی که سیستم ایکس او کاملاً درست‌کار کند از بیابان و کویر هم لذت می‌برد و کسی که سیستم ایکس او درست‌کار نکند، باغ و بستان هم برای او جهنم است و فردی را دیدم که درون چاه در حال کندن چاه بود و می‌رقصید و این نشانه درمان درست و بکار افتادن سیستم ایکس می‌باشد.

نظر شما در مورد جمله اردو در شرایط سخت چیست.

وقتی شرایط سخت می‌شود که چیزی که دریافت می‌کنیم کمتر از چیزی باشد که پرداخت می‌کنیم، مثل وقتی است که چیزی برای ما گران است که درآمد ما کمتر از آن چیز باشد و موقع که درآمد ما بالا باشد چیزی برای ما گران نیست و در اینجا بسیار انرژی بالاست که سختی به چشم نمی‌خورد.

شما در این چند سالی که در کنار اردوبانان بوده‌اید چه آموزش‌هایی از این عزیزان گرفته‌اید.

در این چند سال خیلی آموزش‌ها گرفتم. من وقتی می‌بینم استاد امین در حال جابه‌جا کردن وسایل و یا انجام کاری هستند آموزش می‌گیرم و اگر یاد بگیرم که هر کاری انجام دهم قطعاً به خودم برمی‌گردد و خودش را نشان می‌دهد بزرگ‌ترین آموزش برای من هست.

چه ارتباطی بین دستور جلسه وادی چهاردهم و اردو بلده هست.

این اردو بر مبنای وادی چهاردهم شکل می‌گیرد و موقعی که به ما می‌گوید آنچه باور است محبت است دقیقاً انرژی هست که در اینجا جذب می‌شود و هر گوشه از اردو را که نگاه می‌کنیم این محبت را می‌بینیم و متوجه می‌شویم که به‌جای اینکه افراد به هم بخندند باهم می‌خندند.

روزی که می‌خواهید ازاینجا بروید چه حسی دارید.

روزی که می‌روم به امید و فکر سال آینده می‌باشم که دوباره بیایم و آموزش و انرژی بگیرم و انرژی که در اینجا می‌گیرم برابر باانرژی ۶ ماه کنگره می‌باشد.

در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید.

من در نقطه‌ای قرار گرفتم که به‌اندازه که باید قدر آموزش‌های کنگره را ندارم  و از خداوند می‌خواهم که لیاقت حضور در کنگره را به همه ما عطا فرماید.

تهیه گزارش: مسافر مصطفی

تایپ: مسافر مجید

لژیون ثبت وقایع و تهیه خبر
اردوی آموزشی تفریحی کنگره 60 -بلده – 1396
طبقه بندی: مصاحبه...گفتگو، 
[ شنبه 6 آبان 1396 ] [ 05:40 ب.ظ ] [ مسافر سید مصطفی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ*****
وبلاگ آتیه سبز : این وبلاگ در مورد مطالعات من در مورد درمان اعتیاد در کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیاد به مواد مخدر درمان و رها بشوند ، آغاز بکار نموده است.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب