آتــیـــــــــه سبــــــــــز
وبلاگ مسافر سید مصطفی جعفری(کنگره60 ،درمان اعتیاد ) 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
لینک های مفید
چت باکسبه نام خدا 

خلاصه سی دی جان

 انسان دارای چندین بٌعد است و چندین حرکت. انسان موجودی است که باید ورزش کنند.

 باید پیاده روی کند . باید دوست داشته باشد.  باید محبت و نشست و برخاست داشته باشد. 

 استاد می پرسد : بحث گذشته پیرامون چه موضوعی بود.؟

 شاگرد: پیرامون "جان " و همینطور پیرامون موفقیت های ورزشی و موسیقی در کنگره  ۶۰

استاد : آری امیدوارم همه خوب باشند و توفیقات حاصله را به کل اعضا تبریک می گوییم.

  می‌دانید : که هر کدام از اینهایی که گفتیم تا کنون در روند ارتقاء همیاری میرسانند خواه موسیقی باشد و یا ورزش و یا مسائلی که پیش می‌آید و در پالایش آنها کمک فراوان دارد.

 در مورد جان اساتید گذشته هر یک مطلبی گفته اند ""مانند جان فلان شخص گرفته شد و یا جان فلان شخص بایستی گرفته شود"".

 بحث ما پیرامون جان است. آموزش هایی را که من میدهم راه ها همه  به رم ختم می شود و هر چه می گویم آخرش سر از کتاب آسمانی سر در می آورد البته نه این که می خواهم به شما آموزش دینی  یا مذهبی بدهم .اصلاً چنین قصد و غرض و نیتی ندارم، چون این کتاب آنقدر عظیم و بزرگ است که به تفکر انسان ها هنوز نمی رسد و ارزش و عظمت این کتاب را نمی دانند وخیلی مجهولات ما در این کتاب است. اگر آن را درک کنیم اصولا شناخت انسان در این کتاب است و می دانیم که خیلی از بیماری های روحی و روانی هنوز درمان ندارند. مثل:  دوشخصیتی ، اسکیزوفرنی، و ... باید تا آخر عمرشان دارو بخورند و شوک الکتریکی و الی آخر، چرا درمان ندارند؟  چون به قسمت پنهان انسان توجهی نمی کنند، اگر به قسمت صورت پنهان انسان توجهی کنیم خیلی خیلی خوب می شود .

در قرون وسطی اینقدر مسائل معنویات بود و کلیسا بود ، و اینقدر خرافات به آن اضافه شده بود که  انسان ها یک مرتبه در مقابل آن ایستادگی کردند و رنسانس پیش آمد و گفتند :ما چیزی را می پذیریم که دلیل و منطق داشته باشد .یا ببینیم یا استدلال کنیم. یا تشخیص بدهیم .سپس آن را می پذیریم و غیر از آن را نمی پذیریم اما اکثر موضوعات ما بی پاسخ مانده و راهی را برای آنها پیدا نکرده‌ایم و این کتاب آسمانی آنقدر عظیم است،  که ما هنوز هیچ چیزی از آن نفهمیده ایم و اگر گفته شده این آخرین کتاب است ، بعد از 1400 سال هنوز الف آن مجهول است به یک مرحله ای ما انسان ها باید برسیم تا بفهمیم چه دارد می گوید و بستگی به پیشرفت و علوم و دانش ما دارد. تا آن کتاب برای ما روشن شود .وقتی با این کتاب روبه‌رو می‌شویم اول می‌گوید "الف - لام - میم- " و همین مجهول است و  باید پیدا کنیم که یک دانشمند مصری سال ۷۶ میلادی مشخص کرد که الف لام میم یک مضربی از عدد ۱۹ است که تمام کتاب بر مضرب ریاضی ۱۹ استوار است و قسمت بعدی این که نوشته شده.ذالک الکتاب . ذالک در عربی به معنی " آن " است  و هذه الکتاب یعنی این کتاب و می‌گوید آن کتاب راهنمایی است برای پرهیزکاران ،و بعد می‌گوید راهنمایی است یعنی هدایت کننده است. چرا می گوید آن کتاب ؟ چرا نمی گوید این کتاب ؟ از این نکات و مسائل که نگاه بکنی ما زیاد داریم که صور آشکار آن را فهمیدیم و قسمت مجهول آن را نفهمیدیم. بعد می گوید و همانا قرآن کتابی است پنهان(پوشیده ) . ما قرآن را هم کریم می گوییم و هم مجید . فرق آن در چیست ؟

من تصور می کنم که قرآن کریم اشاره به صور پنهان قرآن دارد و آن چیزی که می فهمیم قرآن مجید ، این یکی از مسائلی است که ما به آن برخورد می کنیم و به آن نیاز داریم به جهت  شناخت خودمان و ما در درمان اعتیاد گفتیم جسم روان و جهان بینی..... اگر جسم را درست کنیم و روان را هم درست کنیم جهان‌بینی را درست نکنیم ما به نتیجه نمی رسیم. شماها به من بگویید وقتی می خواهم روی جهان‌بینی کار کنم از روی نوشتارهای چه کسی کار کنم ؟ آیا از فرضیه های امروزی که یک روز درست است و روز بعد می‌گویند. غلط است  ؟ ....ما هنوز برای ساختار یک انسان ،  انسان خیلی خوب شکافته نشده رسیدیم به قسمتی که تکلیف همه چیز را تعیین می کند " ژن " . ژن یعنی نقشه اولیه جسم، یعنی جسم انسان از روی نقشه  تکثیر می‌شود .ژن یک نقشه است که از پدر و مادر برای هر موجود به وجود می‌آید و جسم ساخته می‌شود. اگر پدر خانواده بیماری قند داشته باشد.ژن او به بچه هایش منتقل میشود. اگر بیماری قلبی داشته باشد. اکثراً منتقل می شود ولی رفتار چگونه منتقل می شود ؟ اخلاق چگونه منتقل می شود؟ آیا اخلاق را هم ژن منتقل می کند ؟ رفتار راهم ژن منتقل می کند ؟

مثلا یکی خودکشی می کند تمام اعضای آن ژن نیز معمولا خودکشی می کنند؟ یا اگر کسی افسرده است مابقی اعضاء خانواده هم افسرده اند ؟ اگر یکی  اسکیزوفرونی است  اعضای آن خانواده هم اسکیزوفرنی هستند آیا این از طریق ژن منتقل میشود. آیا اخلاق را منتقل میکنند رفتار را منتقل می کنند؟ ما می گوییم خیر ژن اخلاق و رفتار را منتقل نمی کند ژن مواد مخدر درونی بدن یا بیوشیمی را تعیین می کند. چون اگر یک ژن دپامین آن بالا باشد وارد مرحله اسکیزوفرنی می‌شود .یک ژن اگر سروتونین آن کم باشد دچار افسردگی می شود. پس خودش یک ماده‌ای را به وجود می‌آورد.که آن ماده باعث اختلالات دیگر میشود .یک چیزی مثل رفتار که در فطرت ماست آن چگونه تعیین می شود که یک سری افراد دارند و این ارتباطی به ژن ندارد حتی دو تا برادر از لحاظ ساختار فیزیکی با هم خیلی شباهت دارند ولی از خیلی بیماری ها هم با هم مشترکند. مثل سرطان، قند، چربی، ولی می‌بینیم دو تا موجود کاملاً متفاوتند.  این تفاوت به کجا مربوط است ؟ این مربوط به صور پنهان آنهاست چون صور پنهان چیزی بوده که از روز ازل بوده و وجود داشته است .

حال چرا ما روی این موضوعات تکیه می کنیم ؟ ما می خواهیم بگوییم ای انسان ما فقط جسم نیستیم . ما یک قضیه ای نیستیم که چند سال عمر کنیم و تمام بشود . ما می خواهیم بگوییم وقتی مردیم باز هم هستیم و مرگ پایان نیست . چون وقتی از این دیدگاه نگاه کنیم ما به زندگی به گونه ای دیگر نگاه می کنیم حرکت و کردار ما به گونه دیگری می شو . دیگر نمی گوییم چند صباحی می خواهیم عمر کنیم پس بگذار حال کنیم . باید بدانیم حتی اگر خودمان را بکشیم باز هستیم .

 اگر می گوییم حرکت باید در صراط مستقیم باشد برای این است که به آن آرامش برسیم برای اینکه درگیر نباشیم ما الان به آن بلوغ فکری رسیده‌ایم که می‌گوییم .وعده  فقط بهشت نیست. بلکه مطالب دیگری هم هست. ما اگر در صراط غیر مستقیم باشیم زندگی پر از استرس.. ترس.. کینه.. و پر از نفرت را برای خودمان درست می‌کنیم .

انسان دارای چندین بٌعد است و چندین حرکت. انسان موجودی است که باید ورزش کنند. باید پیاده روی کند . باید دوست داشته باشد.  باید محبت و نشست و برخاست داشته باشد. باید از صوت استفاده کند. ما نمی توانیم بگوییم موسیقی بد است چون هم صوت مخرب داریم و هم صوت خوب . ما درکنگره نمی گوییم برای اینکه درمان شویم فقط کافیست نکشیم.

در مورد جان اساتید گذشته هر یک مطلبی گفته اند مانند جان فلان شخص گرفته شد و یا جان فلان شخص بایستی گرفته شود .وقتی که مٌرد می گوییم جانش گرفته شد  این جان چیست ؟ باز می آییم در کتاب خودمان چون این اطلاعات در هیچ کتابی نیست و بعشی اوقات ما درکش نمی کنیم در کتاب ما می گوید که انسان از خاک خلق شد و جان از آتش یا شعله های رخشنده .البته نور از آتش است باید حرارت باشد تا نور ایجاد شود پس نور خورشید هم از آتش است چون خورشید حرارتش بالاست ودر آن فعل و انفعالات انجام می گیرد که باعث نور خورشید و فوتون می شود . جسم انسان از خاک است و آنجه در خاک است در جسم انسان هم هست مثل: منیزیم، کلسیم  ، پتاسیم ،  سدیم ، آهن ،  فسفر ،  قلع ، ید و همه در خاک است و در بدن ما هم هست. آیا فقط همین است انسان با مرگ از بین می رود؟ نه .البته این موضوع ادامه دارد. علما معتقدند که جان یعنی اسم جمع جن ولی من یک دیدگاه دیگری دارم می گویم که قسمت پنهان انسان چه می شود ؟ نفس انسان از چی به وجود آمده ؟ نفس که نمی میرد . انسان وقتی مرد جسم تجزیه می شود و در خاک از بین می رود و معتقدیم که نفس تحویل گرفته می شود پس نفس از کجا بوجود ّآمده ، روح از چی بوجود آمده ؟ پس جان را نمی توانیم بگویی جمع اسم جن . آن چیزی که از او باقی می ماند می شود" جان" ولی جان به مفهوم جن نیست چون اسم جمع جن می شود اجنه که با هم متفاوت هستند.

یک تئوری ما داشتیم چون خیلی از مسائل هست که ما هنوز پیدا نکردیم چون به صورت تمثیل و قصه است و به صورت اشاراتی است که هر چه دانش ما بالاتر برود ما انیها را ذره ذره درک می کنیم .

 در کتاب می گوید : ما نگهبانانی برای شما قرار دهیم و جایی دیگر می‌گوید :دوتا فرشته یکی در سمت چپ و دیگری در سمت راست است و ما تئوری نفس واحده را ارائه کردیم که در کتاب ادموند و هلیا است .

و نفس بما سواها وفالهمها وتقویها

 وقتی انسان به مرحله نفس میانه رسید و به مرحله انسانی رسید الهام می‌شود فجور و تقوا و در تئوری جسم می‌شود بلد که می‌گوید. قسم نمی خورم به شهر که تو در آن شهر حلول کرده ای و یکی از مفاهیم بلد می شود جسم یا شهر وجودی که مثل یک خانه است که در این خانه مالک اصلی خانه نفس است و نفس هم آن چیزی است که تعیین موجودیت می کند در ظاهر و در باطن .  و باز در کتاب می‌گوید که هنگام مرگ فرشتگان مرگ می آیند و نفس شما را تحویل می‌گیرند. پس آن چیزی که تحویل می گیرند روح نیست نفس شما را تحویل می گیرند .آن نفس حقیقت وجودی ماست . آن فطرت ماست و آن چیزی که از روز ازل شروع شده و دائم اطلاعات و دانش خودش را تغییر می دهد. یک روح و یک جن و یک نفس در انسان دمیده شده و مثل یک ملک می ماند که انسان را به خوبی و صراط مستقیم هدایت می کند . جن هم به بدی و پلیدی هدایت می کند و این دو مشاوران نفس هستند که یکی به خوبی و یکی به بدی مشاوره می دهد .

و آدمهایی که کارهای منفی انجام میدهند گوش به فرمان حرف جن هستند چون در نفس اماره هستند و آنهایی که گوش به فرمان روح می دهند گوش به فرمان روح هستند. باید بگوییم جسم بی جان یعنی بدون روح و روح که نباشد جان هم در آدمی نیست و نفس هم به گونه‌ای دیگر است و جان و همه اینها مکمل یکدیگرند و با هم مانند اعضای یک ارکستر می‌باشند که مجموعه این سه با هم کار می کنند. و هر یک دیگری را کامل می‌کنند در حقیقت جان همانند آرشه و یالون است. ویالون یک آرشه دارد که روی سیم های ویالون کشیده می شود . اگر ویالون به تنهایی باشد هیچ صدایی در نمی آید و آرشه هم تنها باشد باز هیچ صدایی در نمی آید . تا موقعی که جان هست در وجود انسان این ویالون می زند و موقعی که ویالون از آرشه جدا شد سیستم کاملا قعط می شود .

 همکار عزیز : در جهان همه مسائل بایستی طبق قانون باشد و داده های خداوند کامل بشود و اگر داده ها ناقص باشد مشکلات زیادی بوجود می آید . همه چیز باید طبق قانون خدا و داده ها کامل باشد . اگر جنی که با ماست خیلی خیلی منفی باشد و نفس ما ضعیت شده باشد ما به مشکل برمی خوریم .

پیام : بشر با تفکر خود گاهی با تحقیقات می تواند آن نقص را کامل کند که

 استاد می گوید: آری همین است به عبارتی بایستی کامل باشد و یا ناقص نباشد همکار عزیز در جهان بایستی همه مسائل طبق قانون باشد که قانون و اصول و داده های خداوند کامل شود و اگر داده ها ناقص باشند مشکلات زیادی پدید می‌آورد .بشر با تفکر خود می‌تواند گاهی نفس ها را با تحقیقات کامل کند.  که گفتیم درد و رنج بشر از نادانی بشر نیست و که از دانش های کشف نشده بشر است شاید برای تحقیقات سالهای سال طول بکشد مانند همین درمان اعتیاد که ما الان یک راه اصلی و اصولی پیدا کرده اید یک تحقیقات است که برای بشریت مسائلی را مطرح می کنند برای درمان اعتیاد اطلاعات بشر تقریباً یک چیزی نزدیک به صفر است شاید متخصصین یا مردم بیرون قبول نداشته باشند ولی شماها که روش های دیگر اعتیاد را آزمایش کردید و آزمودید و به درمان رسیدید می دانید اطلاعات بشر در مورد درمان اعتیاد قبل از متدDST  تقریبا صفر است و تمام روش‌های دیگر این است که فقط  مصرف نکنند ولی نمی دانند آخرش به کجا می‌رسد. شاید چاره‌ای نبود که سالها طول بکشد مانند همین درمان اعتیاد.

 و برای پیدا و کشف کردن مشکل و چیزهای دیگر سال‌های سال طول می کشد در مطالب دیگر نیز به شما کمک شده یعنی در بعضی از بیماری‌ها به شما کمک شده این پروسه درمان خیلی راه دارد که به بسیاری از بیماری ها یاری برساند در کارهای تحقیقاتی به من کمک شد با القائات و دیدن، ورویت کردن، و مریضی من یک مرتبه به یک مرحله‌ای رسیده که وقتی داشتم اعتیاد خود را درمان می کردم با گروه کثیری مواجه شدم .

و ۱۱ هزار نفر امروز روی پروسه درمان هستند و همه باید با دستور من به  قطع مواد برسند و من با آنها صحبت می کنم از بیماریهای دیگر آنها سوال می کنم از این کارها به منشا بیماری‌ها که همان تئوری ایکس بود رسیدیم و فرضیه ایکس ارائه شد و با این روش خیلی از بیماری ها مشخص شد و می‌تواند به درمان برسد.

 و با ارائه طوری x مشخص شد که منشا بیماری ها کجاست که باز منشاء در صور پنهان انسان برمی گردد یعنی به تفکر و اندیشه انسان برمی‌گردد و انسان میتواند دچارو گرفتار چنین بیماری‌هایی نشود که درست هدایت شده باشد و در صراط مستقیم باشد گاهی اوقات عجین شدن نیروهای منفی ماورای با جسم که مربوط به گذشته انسانها ممکن است باشد سبب کامل نشدن میشود گاهی اوقات انسان گرفتار گذشته های خود است و باید نیروهای عجین شده که این نیرو ها نمی گذارند،  بشر کامل شود.

 پس بنابراین نتیجه می‌گیریم که اگر ما راجع به این کتاب صحبت و یا اشاره می‌کنیم و صراط مستقیم بیان می‌کنیم به این دلیل است که شناخت و آگاهی شما بیشتر شود .

و من در مورد شما حداقل3 کاررا انجام داده‌ام:
1- ارائه روش DST با داروی OT برای درمان اعتیاد
 2- ارائه روش DST برای درمان نیکوتین
3 - عصاره سیبی بود  بنامDSAP که فرایند تولید آن یکسال طول می کشد و مشکل یبوست را حل می کند 

تهیه متن سی دی : مسافر امید

تایپ:مسافر محسنطبقه بندی: بر داشت ونوشتار سی دی ها، 
برچسب ها: کنگره60، درمان اعتیاد، متن سی دی جان، مهندس دژاکام،  
[ یکشنبه 7 آبان 1396 ] [ 03:35 ب.ظ ] [ مسافر سید مصطفی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ*****
وبلاگ آتیه سبز : این وبلاگ در مورد مطالعات من در مورد درمان اعتیاد در کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیاد به مواد مخدر درمان و رها بشوند ، آغاز بکار نموده است.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب