آتــیـــــــــه سبــــــــــز
وبلاگ مسافر سید مصطفی جعفری(کنگره60 ،درمان اعتیاد ) 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
لینک های مفید
چت باکس


به نام قدرت مطلق الله

چهارمین جلسه از دور سوم سری جلسات آموزشی عمومی کنگره 60ویژه مسافران و همسران نمایندگی بابا طاهر همدان با (وادی یازدهم و تاثیر آن روی من  (با استادی کمک راهنمای عزیز آقای اصغر منصوری و نگهبانی مسافر اسماعیل و دبیری مسافر روح الله در روز پنجشنبه 97/04/28 رأس ساعت 16:00 برگزار شد.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید...خلاصه سخنان استاد:


ابتدا خداوند را شکر می‌کنم که اجازه داد در خدمت شما عزیزان باشم، تبریک میگویم به شما و آقا رضا عزیز به خاطر همچنین مکانی، من قبل از اینکه وارد اینجا بشوم فکر می‌کردم کنگره در یک پارک و در داخل یک چادر جلسه برگزار می‌شود زیرا تمام شعبات شروعشان از یک همچنین جایی بودند حتی اصفهان و خیلی از شهرهای دیگر واقعاً تبریک میگویم لیاقت آن را داشته‌اید و متشکرم که اجازه دادید من امروز در خدمت شما باشم.اما در رابطه با دستور جلسه: وادی یازدهم می‌گوید که چشمه‌های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر و اقیانوس می‌رسند. به ما نوید می‌دهد که شروع زندگی ما در زمین و چگونه دچار بدی‌ها شدیم و روشنایی آبستن تاریکی شد یعنی اینها هردو چه خوبی و چه بدی به زمین آمدند و یک اختیاری به انسان داده شد، و این اختیار برای تعیین سرنوشت انسان است که بدی هارا انتخاب کند یا خوبی هارا؟ ما از این اختیار بد استفاده کردیم و فکر می‌کردیم حال خوش درون مواد مخدر و یا پول و یا غیره است و بعد از گذشت چند سال فهمیدیم اشتباه کردیم و برگشتیم. کنگره 60 به من نشان داد که: چشمه جوشان باید باشیم باید از درون خودم جوشش پیدا کنم.قبلاً احتیاج به کمک داشتیم از دکتر یا از همسر اما کنگره به ما آدرس داد که درون انسان هم خداوند یک چیزهایی کار گذاشته و اختیارداری و خودت می‌توانی نیازی به کمک نداری.

 فقط یک آگاهی می‌خواستیم که توسط مرد بزرگی به نام آقای حسین دژاکام به ما داده شد که درون انسان یک سری چشمه‌های جوشانی هست و می‌تواند از آن‌ها استفاده کند و می‌تواند رود شود و به بحر و اقیانوس برسد. و تمام انسان‌ها باید به این اقیانوس برسیم که این اقیانوس خداوند است.ما ذره‌ای از این اقیانوس هستیم که باید به آن برسیم. و ما در زمان مصرف راه را گم کردیم زمانی به آرامش رسیدیم که در صراط مستقیم قدم گذاشتیم و باید حرکت کنیم همانگونه که آقای مهندس میگویند ما باید چشمه و رود بشویم و میدانیم صدای رودخانه‌ای قشنگ است که برخورد کند به سنگ‌ها و مطمئن هستیم رودی که می‌خواهد حرکت کند حتماً به یک سنگی برخورد می‌کند. آن صدای زیبایی که می‌شنویم به خاطر آن سختی و برخورد آن با سنگ است. و با این سختی‌ها و سنگ‌ها چکار کنیم؟ باید به اعلم و آگاهی گرفتن مسیر رود را برای خودمان هموار کنیم. فقط برای پیمودن راه نیاز به آدرس است که بتوانیم راحت‌تر عبور کنیم. در اول جلسه استاد می‌خواند که سفر دوم هم سخت و هم سهل است، یعنی چه؟ یعنی هم می‌توانیم سختش کنیم و هم آسانش کنیم. سخت موقعی می‌شود که آگاهی نداشتیم و می‌دیدیم اشتباه بود و آدرس غلط بود و حالا در کنگره آن روش‌ها سخت‌تر می‌شود چه موقع سخت‌تر می‌شود؟ موقعی که من حرف‌ها را درست گوش نکنم و درست انجام ندهم و بخواهم برعکس جریان کنگره حرکت نمایم. و حالا چگونه آسانش کنیم؟ موقعی که به حرف‌ها گوش بدهیم و حرمت را رعایت کنیم و به آرامش برسیم که دستور جلسه قبل بود و تکامل در جمع است و با جمع می‌توانیم حرکت کنیم و از پس اعتیاد بر بیاییم. شما حساب کنید یک پزشک در روز صد نفر را ویزیت می‌کند نا موفق است. اما در کنگره به این دلیل موفق است که صد نفر دست یک نفر را می‌گیرند و آن یک نفر را قاطی رود می‌کنند وقتی که همه جمع می‌شویم راه هموار می‌شود و بازگشت از بدی‌ها به خوبی‌ها به هیچ وجه تنهایی نمی‌شود اعتیاد به هیچ وجه به تنهایی درمان نمی‌شود این است که ما در جمع هستیم، من نمی‌توانم از کنگره 60 درمان شدم به گم که من خودم درمان شدم برای چه بیایم در همدان؟

باید می‌آمدم، آقا رضا باید می‌آمد و شما نیز همین‌طور زیرا تک‌تک ما باید چشمه بشویم و تک‌تک ما باید رود جاری بشویم. حساب کنید چند معتاد در همدان است؟ در اصفهان 700 هزار نفر معتاد است و هنوز شش هزار نفر آمدند کنگره 60 وظیفه منه اصغر خیلی هست. و وظیفه تک‌تک شما همین‌طور درست استفاده کنید همان‌گونه که سردار به آقای مهندس گفتند که هر کاری را درست بیاموزید  و بدهید. بدانید تک‌تک ما مسئولیم که دست خیلی‌ها را بگیریم فکر نکنید خداوند مرا آورده فقط برای خودم. پس انشا الله که کمک کنیم درست یاد بگیریم، درست درمان بشویم، و انتقال بدهیم، رود بشویم، چشمه‌ای جوشان از درون بشویم و انشا الله خداوند کمکمان کند و لیاقت این را من داشته باشم که در کنگره 60 باشم و آن جایگاهی که بودیم که در کتاب و آقای مهندس هم دومرتبه گفتند احیای دوباره چون ما احیا بودیم و اینکه چشمه‌های جوشان چرا اول نمی‌گوید رود بشویم؟ چون اول باید چشمه بشویم و از درون بجوشیم. چرا از درون چشمه بشویم؟ چون بدی هارا دور کنیم. بدی‌ها را چگونه دور کنیم؟ ورودی‌هایم را ببندم طبق وادی پنجم. که آرام‌آرام تبدیل به چشمه و بعد تبدیل به رود شویم. خیلی ممنون به صحبت‌های من گوش دادید.

دریافت نشان رهائیعکاس  وتایپ : محمد بشیری
تنظیم گزارش : بهمن مشفق
طبقه بندی: گزارش جلسات عمومی، 
[ یکشنبه 31 تیر 1397 ] [ 10:39 ب.ظ ] [ مسافر سید مصطفی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ*****
وبلاگ آتیه سبز : این وبلاگ در مورد مطالعات من در مورد درمان اعتیاد در کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیاد به مواد مخدر درمان و رها بشوند ، آغاز بکار نموده است.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب