تبلیغات
آتــیـــــــــه سبــــــــــز

آتــیـــــــــه سبــــــــــز
وبلاگ مسافر سید مصطفی جعفری(کنگره60 ،درمان اعتیاد ) 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
لینک های مفید
چت باکس


جلسه دوم، از دوره شصت و سوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستورجلسه کار، تحصیل، قدرت در روز چهارشنبه مورخ 97/5/3 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر سلوه  ساعت 9:30 آغاز به کار نمود.

هیچ کاری نیست که اولش، همه چیز بر وفق مراد باشد، هر کاری خاک خوری و مشکلات دارد. هیچ کاری نیست که مشکل نداشته باشد.


سلام دوستان حسین هستم یک مسافر
دستور جلسه امروز، کار، تحصیل و قدرت است. از وقتی که این دستورجلسه بود و پیش آمدیم، خیلی از بچه های کنگره 60، حتی سیکل و دیپلم بودند و با این دستورجلسه به تحصیل ادامه دادند و گفتم که اکثراً در رشته های روانشناسی و مددکاری وارد شوند و الآن در کنگره 60 تحصیل یک ارزش است، مسافران و همسفران هم برای تحصیل تشویق می شوند. این نکته را بدانید، وقتی بچه ها تحصیل می کنند و می خواهند وارد بازار کار شوند، خیلی سخت آنها را راه می دهند، بنابراین شما باید وارد بازار کار بشوید، وقتی وارد بازار کار می شوید، در ابتدا شما را تحویل نمی گیرند و مزد کمی می دهند. حتی بعضی اوقات برای وارد شدن به بازار کار باید، یک چیزی دستی هم بدهید.
قدیم پدر، دست پسرش را می گرفتند و می برد مغازه مکانیکی، می گفت: استاد، این پسر من غلام شما . بعد پدر یک چیزی دستی به استاد می داد تا به پسرش کار را یاد بدهند. شما هم باید یک چیزی دستی بدهید، تا وارد چرخه کار شوید، بعد از آن شما را می شناسند. شناختن انسان خودش یک سرمایه است و آن سرمایه اجتماعی است.
یکی از مسائلی که کنگره خیلی قوی است، سرمایه اجتماعی است که دارد، روابط، ارتباطات و ...
بنابراین برای شروع یک کار، رقم و مزایای بالا در نظر نگیرید، وارد کار شوید و انجام بدهید. خیلی از بچه ها هستند که با مقدار اندک وارد بازار کار شدند، بعد شناخته شدند و ذره ذره کارفرما آن ها را رها نکرد و حقوقشان را زیاد کرد.

a

هیچ کاری نیست که اولش، همه چیز  بر وفق مراد باشد، هر کاری خاک خوری و مشکلات دارد. هیچ کاری نیست که مشکل نداشته باشد.
تحصیل هم همینطور است، اصولاً تحصیل و کار برای انسان قدرت می آورد. سرمایه، تحصیل و داشتن کار قدرت می آورد.
هفته آینده تعطیل است، در این یک هفته، هیچ شعبه ای باز نیست. هرکجا و در هر شعبه ای، هر کار ساختمانی است، باید متوقف شود. باید یاد بگیرید که این یک هفته را به تعطیلات بروید. از دو ماه پیش روی دیوار زده اند که این یک هفته را به استراحت بپردازید. به مسافرت بروید، به شاگردان تکلیف اضافی ندهید. به شاگردانتان بگویید، به هیچ عنوان به شما زنگ نزنند، کاملاً رهایشان کنید و اصلاً به آنها زنگ نزنید. چون می خواهم این یک هفته، فکر و افکار شما از کنگره جدا شود. هیچ گروهی چنین قدرتی ندارد که مریض هایشان را به امان خدا رها کند.
در شهریور، تعطیلات اردو برگزار می شود، اصفهانی ها تمام اردو را گرفته اند. فقط 300نفر می توانند در اردو شرکت کنند، داوطلبان اردوی سراسری بالای 1000نفر است.
شخص یا باید سیگاری نبوده باشد، یا هنگام ثبت نام نشان ویلیام وایت داشته باشد.
تعطیلات خوبی برایتان آرزو می کنم، امیدوارم تعطیلات به شما خوش بگذرد.
همه شما را به خداوند بزرگ می سپارم.

نام فایل

تاریخ

لینک

فایل صوتی سخنان مهندس

97/4/20

دانلود

نگارنده: مسافر احمد شریفیان

طبقه بندی: دستور جلسات هفتگی، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  
[ پنجشنبه 4 مرداد 1397 ] [ 02:28 ق.ظ ] [ مسافر سید مصطفی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ*****
وبلاگ آتیه سبز : این وبلاگ در مورد مطالعات من در مورد درمان اعتیاد در کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیاد به مواد مخدر درمان و رها بشوند ، آغاز بکار نموده است.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب