آتــیـــــــــه سبــــــــــز
وبلاگ مسافر سید مصطفی جعفری(کنگره60 ،درمان اعتیاد ) 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
لینک های مفید
چت باکس


گزارش تصویری از روز اول و دوم اردو بلده


نوزدهمین اردو سراسری کنگره60 در بلد نیما برگزار گردید. به لطف خدمتگزارانی که چند روز قبل در اردو حاضر گردیدند همه چادر ها برقرار گردید و در اختیار عزیزان قرار گرفت. دیروز مسافران و همسفران از همه نمایندگی های کنگره 60 در کنار هم قرار گرفتند تا یک هفته پر از آرامش وحس خوب را در کنارهم تجربه نمایند.

امسال رکورد و حضوردر اردو شکسته شد و بالغ بر 400 نفر در اردو حضور پیدا کردند که این تعداد در کل تاریخ اردو های کنگره 60 بی سابقه است. اعضای پس از انتقال وسایل اردو به محل های مورد نظر ناهار میل کردند . 12 چادر و در هر چادر4 نفر مستقر گردیدند که جمعاً یازده عدد چادر در اردو بر پا گردید.

بلد داران مناطق طرح جلسه ای با اعضا ، باید ها و نباید ها را گوشزد نمودند . اولین کارگاه آموزشی بلد نیما دیروز در تاریخ یکم شهریور1397 راس ساعت 16 با سرود کنگره 60 آغاز به کار نمود . در این جلسه دیده بان محترم اردو جناب آقای خدامی و اردوبان محترم آقای عیوضی و حجازی توضیحات لازم را شرح نمودند. روز اول برکزاری اردوی نیمای بلده 1397 راس ساعت 23 به پایان رسید .

 
 
 
 
 


استارت اولیه در روز دوم توسط اعضای تیم کوهنوردی در ساعت 5:30 صبح زده شد. در ساعت 6 صبح با صدای موسیقی افراد حاضر در اردوگاه بیدار شدند و بعد از آماده شدند به انجام ورزش صبحگاهی پرداختند و سپس به لطف گروه پذیرایی برای صرف صبحانه آماده شدند و پس‌ازآن افراد در لژیون‌های مختلف مشغول به خدمت شدند و افرادی هم در تایم استراحت بسر بردند و تعدادی از افراد هم به سرگرمی و بازی‌های مختلف مشغول بودند و سپس بخش اول رادیو بلده با حضور دیده‌بان محترم جناب آقای احمد حکیمی شروع بکار نمود.

لازم به ذکر است که به لطف و همکاری گروه تدارکات چادر مشترک موسیقی و سایت در محل اردو برپا شد.

ساعت 5 بعدازظهر مسابقه ذهن 14 (fourteen mind) با اجرای دیده‌بان محترم جناب آقای خدامی در حضور دیده‌بان محترم اردو جناب آقای امین دژاکام شروع بکار نمود که در این مسابقه 14 نفر شرکت کردند و از این نفرات 4 نفر به مرحله بعد صعود کردند.

اعضا برتر این دوره از مسابقه مسافران: امین حمله‌داری، اکبر آقایی، میلاد خدا کرمی و شهاب میرزایی بودند.

بعد از ظهر لژیون میان وعده با خیار و سکنجبین از اعضا اردو پذیرایی نمودند.

ضمناً اولین بازی از سری مسابقات الک بال(الک‌دولک با استفاده از توپ بیس بال جهت امنیت بیشتر) بین دو گروه دیده‌بانان، اردوبانان ، کمک اردوبانان الف و ب  برگزار شد.

در آخر فستیوال در دو مرحله قبل و بعد از شام برگزار گردید که شامل مسابقات مقدماتی حرکات موزون و جشن بود.

تهیه و تنظیم گزارش : لژیون ثبت وقایع

 
طبقه بندی: گزارش تصویری،  اردو بلده 94، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد، بلده، اردو،  
[ شنبه 3 شهریور 1397 ] [ 05:20 ب.ظ ] [ مسافر سید مصطفی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ*****
وبلاگ آتیه سبز : این وبلاگ در مورد مطالعات من در مورد درمان اعتیاد در کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیاد به مواد مخدر درمان و رها بشوند ، آغاز بکار نموده است.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب