آتــیـــــــــه سبــــــــــز
وبلاگ مسافر سید مصطفی جعفری(کنگره60 ،درمان اعتیاد ) 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
لینک های مفید
چت باکس


به نام قدرت مطلق الله   

روز یکشنبه یازدهم شهریور ماه 1397 دهمین جلسه ازدور هفدهم  کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی اصفهان با نگهبانی موقت مسافر قاسم ،استادی مسافر مصطفی و دبیری مسافر هاشم بادستور جلسهاز سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنم ، مقاله نویسی   رأس ساعت17:00  آغاز به کار  نمود.


انسان‌های مورد لطف خداوند ، توفیق خدمت به مخلوق را فراهم می‌کنند . آن‌ها مانند قطعه پازلی هستند که هرکدام می‌توانند سهم خود را در کامل شدن به انجام برسانند و هرکس به هراندازه که می‌تواند ، سهم خود را انجام خواهد داد و مقدار آن مهم نیست . بلکه انجام دادند آن مهم‌تر است.

 

عشق ورزیدن به خلق زیباترین ترنم گفتگو با خالق است به‌خصوص اگر توفیق خدمت به عزیزانی نصیب بشود که تمام دنیایشان را

می‌توان در پر رنگین پروانه‌ای خلاصه کرد.

سایت کنگره ۶۰ در سال 1382 افتتاح شد.در اوایل بازدید از سایت روزانه پانزده نفر بود و آقای مهندس خوشحال بودند که امروز  پانزده نفر توانسته‌اند از سایت بازدید کنند و در سال 1385 این آمار به روزانه ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر رسید و از سال‌های بعد به‌مرور این بازدید زیاد و زیادتر شد .

 مطالب سایت در ابتدا از دل نوشته رها یافتگان و رهایی‌ها بود سپس  ورزش کنگره ( باستانی ، تیر و کمان ، مسابقات جشنواره عقاب طلایی ) را در سایت قرار می‌دادند.

 به دلیل زیادشدن جمعیت احیای انسانی کنگره60  و دسترسی آسان به اینترنت بازدیدها روزبه‌روز  بیشتر می‌شد و در حال حاضر روزانه حدود چهل هزار نفر بازدیدکننده از سایت کنگره ۶۰ داریم .سایت کنگره60 در دو بخش فارسی و انگلیسی فعالیت می‌کند  که سرکار خانم مرجان و سرکار خانم الهه بخش انگلیسی سایت را اداره می‌کنند و مسافر شهروز آذر پور هم مسئول بخش فارسی سایت کنگره60 است.

در سال ۱۳۸۹ بین ۳۳ نهاد کشوری، سایت کنگره60 مقام اول را آورده است  و این‌ها حاصل قلم‌های نویسندگان و خدمت‌های خاموشی است که نویسندگان در وبلاگ و سایت کنگره 60 انجام می‌شود. 

آقای مهندس در یکی از  پیام های خود  برای وبلاگ نویسان نوشته‌اند:

از قلم است که گام‌های بلندش در سراسر گیتی روان و جاری می‌گردد ، گویی جوی‌ها به هم می‌پیوندند تا رود یا رودهای خروشان را تشکیل دهند و آن محتوا را به انسان‌ها برسانند ، این‌ها مجموعه‌ای هستند که اهداف و خواست‌های بشری را شکل می‌دهند و از تصویر به تصویر و از تصویر به بنای حقیقت می‌رسانند.

همه نمایندگی‌های کنگره با سایت اصلی کنگره در ارتباط هستند که همگی زیرمجموعه‌های سایت اصلی می‌باشند و زیرمجموعه‌های سایت هر شعبه‌ای ، وبلاگ‌های هر لژیون هست که امیدوارم همه راهنماها وبلاگ‌های پرکار و فعالی را داشته باشند و بعضی افراد هستند که دسترسی به شعب کنگره ندارند یا به دلیل موقعیت و حساسیت شغلی که بعضی افراد در جامعه دارند ،  نمی‌توانند به کنگره بیایند و برای درمان و استفاده از علم کنگره از  سایت استفاده می‌کنند و شما عزیزان هم از سایت استفاده کنید و مطالب را که ساعت‌ها زمان برده تا آماده شود و در سایت قرار بگیرد را بخوانید و حداقل یک خدا قوت یا یک کامنت کوچک برای نویسنده بگذارید و با همین خدا قوت  گفتن می‌توانید انرژی بسیاری به نویسنده بدهید.

 

سایت کنگره 60 از اهمیت بالایی برخوردار است و به خاطر همین اهمیت آقای مهندس   حرمتی برای آن تعیین کرده اند که  برایتان می‌خوانم:

فضای مجازی خود در نوع خودش فضائیست کاملاً حقیقی و آن‌قدر حقیقی است که از حقیقی هم حقیقی‌تر است ، ولی نکته اصلی و اساسی در اینجاست که در فضایی که نام آن را مجازی گذاشته‌اند ، نفس اماره انسان به دلیل نبودن خیلی از قیدوبندها آزادتر حرکت می‌کند و با کوچک‌ترین حرکت ضد ارزشی قادر است مثل گردباد انسان را به‌آرامی ،اما  به عمق ظلمت هدایت می‌کند ، بنابراین در این فضا بایستی به‌مراتب بیشتر مراقبت نمود تا شیطان به زیباترین شکل ممکن و موجه وارد افکار و اندیشه انسان نگردد ، بنابراین اجرای حرمت‌های کنگره به‌اضافه حرمت‌های دیگری که خود می‌دانید از اهمیت بالاتری برخورداراست.


در پایان هم برای آشنایی شما عزیزان با  افرادی که در سایت فعالیت می‌کنند اسامی آن‌ها  را اعلام می‌کنم : 

مجتبی موسوی ، علی احتشامی ، محمدجواد فشارکی ، مجید ترک پور ، رضا کریمی ، امیر پنجه پور ، محمد ظاهر حبیبی ، امید مسعود ، امید معتمدی ، میثم فروزنده ، سالار خسرویان ، حسن جوانمرد ، جلیل جیهانی و خودم که مسئولیت سایت شیخ بهایی را به عهده‌دارم . 

انسان‌های مورد لطف خداوند ، توفیق خدمت به مخلوق را فراهم می‌کنند . آن‌ها مانند قطعه پازلی هستند که هرکدام می‌توانند سهم خود را در کامل شدن به انجام برسانند و هرکس به هراندازه که می‌تواند ، سهم خود را انجام خواهد داد و مقدار آن مهم نیست . بلکه انجام دادند آن مهم‌تر است.

 ضمنا در این جلسه از وبلاگ نویسان نمایندگی شیخ بهایی تقدیر به عمل آمد:

خدمتگزاران

مرزبان کشیک


تایپ:مسافر مجید ت

عکاس:مسافر رضا

 
طبقه بندی: گزارش جلسه خصوصی مسافران، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد، درمان اعتیاد، سایت،  
[ دوشنبه 12 شهریور 1397 ] [ 01:10 ب.ظ ] [ مسافر سید مصطفی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ*****
وبلاگ آتیه سبز : این وبلاگ در مورد مطالعات من در مورد درمان اعتیاد در کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان و همچنین برای درج مطالب مفید برای کسانیکه میخواهند از اعتیاد به مواد مخدر درمان و رها بشوند ، آغاز بکار نموده است.
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب